Innercity Ensemble

Saturday, September 15, 2018 - 20:15
Sunday, September 16, 2018 - 20:00
Wednesday, September 19, 2018 - 20:00
Trasa
Innercity Ensemble

Innercity Ensemble,
15.09 - ALice, Kopenhaga, Dania
16.09 - Teater Momentum, Odense, Dania
19.09 - Brotz, Goteborg, Szwecja

"SUNDIAL" Jachna/Tarwid/Karch

Tuesday, July 17, 2018 - 20:00
Sunday, July 19, 1018 - 20:00
Friday, July 20, 2018 - 20:00
Thursday, August 23, 2018 - 19:00
Thursday, August 30, 2018 - 20:00
Trasa
SUNDIAL - Jachna/Tarwid/Karch

Letnia trasa SUNDIAL:

17.07 - HEVHETHIA Show Case, Koszyce
19.07 - Śląski JAzz Club, Gliwice
20.07 - Klubokawiarnia Aquarium, Bielsko-Biała
23.08 - Letnia Akademia Jazzu -Wytwórnia, Łódź
30.08 - Singer JAzz Festival feat. Theo Jorgensmann, Piwnica pod Harendą, Warszawa

Jachna/Mazurkiewicz/Buhl - God's Body

Thursday, May 10, 2018 - 20:00
Sunday, May 13, 2018 - 20:00
Thursday, May 17, 2018 - 20:00
Friday, May 18, 2018 - 02:15
Trasa
Jachna/Mazurkiewicz/Buhl

Na premierę albumu Jachna/Mazurkiewicz/Buhl, "God,s Body" wydanej przez AUDIO CAVE, zapraszamy do Fabryki Sztuki w Łodzi. Cała rozpiska tu:
10.05 - Fabryka Sztuki, Łódź
13.05 - Pies ANdaluzyjski, Poznań
17.05 - Zmiana Klimatu, Białystok
18.05 - Pub Warchlak, Ełk

Tribute to Andrzej Przybielski

Tuesday, April 10, 2018 - 20:00
NOSPR
Tribute to Andrzej Przybielski - Katowice

5 listopada 2016 odbyła się premiera płyty „Tribute to Andrzej Przybielski Volume 1”. Album, dedykowany wybitnemu trębaczowi, powstał z inicjatywy młodego muzyka Macieja Fortuny. Nagrany materiał zawiera zarówno utwory Przybielskiego, jak i kompozycje oparte na jego improwizacjach. Wszystkie zostały zaaranżowane na nonet jazzowy, w którego skład tworzy sześciu znakomitych trębaczy oraz sekcja rytmiczna, współpracująca wcześniej z Przybielskim. Podczas koncertu usłyszymy utwory z płyty (m.in.

SUNDIAL&Irek Wojtczak- Live in Ciągoty i Tęsknoty

Friday, April 13, 2018 - 20:00
Saturday, April 14, 2018 - 20:00
Łódź
SUNDIAL&Irek Wojtczak- Live in Ciągoty i Tęsknoty

Akcja "nagrajmy sobie płytę" nie jest niczym nowym w Ciągotach....Trio SUNDIAL - czyli Wojciech Jachna, Grzegorz Tarwid, Albert Karch, z gościnnym udziałem Irka- Irek Wojtczak, nagra premierowy materiał, oraz trochę starego w zupełnie innych, lepszych, aranżacjach. Idea nagrajmy sobie płytę polega na "zrzutce", czyli słuchacz kupuje już sobie materiał dźwiękowy - 40 zł, kosztuje normalny nośnik, 20 zł, kosztuje zestaw w mp3.

Pages