Dyskusja na Festiwalu Get Up - "Czy Pieniądze potrzebuja Kultury?"

Get Up Bydgoszcz to nie tylko koncerty!
W sobotę od 17:30 zapraszamy na otwartą debatę pt. "Czy pieniądze potrzebują kultury" do Music Cafe Szpulka, którą poprowadzi "Dymoll" - Dymitr Czabański.
Nie zabraknie na pewno wątków o reggae oraz bydgoskiej muzyce, a wśród zaproszonych gości będą takie postacie jak:
Wojciech Jachna
Trębacz i improwizator. Absolwent Historii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Jazzu i muzyki rozrywkowej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. W jego dorobku znajduje się przeszło 30 albumów z różnymi wykonawcami, w tym z Contemporary Noise Sextet, Sing Sing Penelope, trójmiejskimi Mordami oraz Dubska. Współpracował z wieloma artystami, między innymi legendą polskiej sceny improwizowanej, Andrzejem Przybielskim, a także wieloma muzykami młodego pokolenia.
Marek Maciejewski
Muzyk, gitarzysta, menedżer kultury, producent muzyczny.
Od 1989 roku na stałe związany z zespołem Variété, z którym nagrał 8 albumów i zagrał kilkaset koncertów. Redaktor naczelny ogólnokrajowego pisma o kulturze współczesnej FABULARIE. Prowadzi Sekcję Muzyki i A/V Studio nagrań w Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy oraz Studio nagraniowe STRYCH w MiWBP w Bydgoszczy. Od 2012 roku Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Perkusyjnej Drums Fusion.
Michał Ławniczak
Manager, agent koncertowy i promotor. Przez 10 lat prowadził w Polsce Agencję Offside Agency oraz wydawnictwo Offside Records pracując z takimi artystami jak TOMEK LIPIŃSKI i Tilt, Variété, Dubska, DAGADANA, 52UM z Robertem Brylewskim. Jako agent koncertowy sprowadzał do Polski wiele gwiazd zagranicznych m.in Lisa Stansfield, Public Image Limited, Apocalyptica, UB40 Featuring Ali Campbell i inni. Od kilku lat mieszka i prowadzi swoją agencję koncertową w Wielkiej Brytanii.
Justyna Górska
Animatorka w Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, współzałożycielka fundacji [v]* Vlepwnet. Współpracuje z Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Członkini Rady Organizacji Pozarządowych przy Ministrze Kultury w latach 2013-2015. Absolwentka VII edycji Szkoły Liderów.
Zapraszamy serdecznie!